Challenge | 26. – 28. srpna 2016

Aktuálně

20.5. 16:41 Týmy na letošní ročník odtajněny!
Již známe všech 16 účastníků letošního G2 Cup Challenge. Seznam všech účastníků opět slibuje parádní podívanou a tu nejlepší přípravu na novou sezónu!
24.2. 10:37 Oslovování týmů v plném proudu!
Oslovování týmů do dorosteneckého G2 CUP Challenge 2016 je v plném proudu a seznam účastníků nadcházejícího jubilejního 5. ročníku je již téměř plný. 

Propozice turnaje

Název turnaje:G2 CUP CHALLENGE 2016
Termín turnaje:26. – 28. srpen 2016 (pátek – neděle)
Vyhodnocení turnaje:PRIZE MONEY 17 000 CZK, ALL-star turnaje, MVP turnaje
Místo konání:Sparta Aréna, Podvinný mlýn, Praha
Herní systém turnaje: 4 skupiny po 4 týmech (nasazení do skupin dle umístění družstev v celostátních soutěžích – celkem 16 týmů
Každý účastník turnaje má garantováno minimálně 5 utkání.
Play-off:Ze skupin vždy 1. a 2. tým přímo do čtvrtfinále (dále play-off včetně utkání o 3.místo a finále), 3. a 4. tým do utkání o umístění.
Účastníci turnaje:Ročníky 2000 až 2003. Účastníci turnaje startují na vlastní nebezpečí.
Hrací čas:3x 15 minut hrubého času (poslední 3min na čistý čas)
Zápasy o umístění (o 5 - 16.místo) se hrají 2x15minut (poslední 3 minuty na čistý čas)
Hodnocení výsledků:Vítězství = 3 body / Remíza = 1 bod / Prohra = 0 bodů
Postupový klíč ze skupin:Při rovnosti bodů dvou týmů ve skupině o umístění rozhoduje:
- vítěz vzájemného utkání
- počet bodů ze vzájemného utkání
- rozdíl skóre ve vzájemných utkáních
- počet branek nastřílených ve vzájemných utkáních
- celkový rozdíl skóre
- celkový počet nastřílených branek
- los
Postupový klíč v play-off:Při remíze po základní hrací době zápasu play-off rozhodují:
- tři trestná střílení (v případě nerozhodného výsledku náhlá smrt)
Utkání:Čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 5:0 ve prospěch soupeře
Rozhodčí:Utkání budou řídit rozhodčí s licencí ČFBU
Ubytování:Pro účastníky turnaje může oddíl Sparta Praha zprostředkovat ubytování v hotelu Globus*** (www.hotel-globus.cz) za zvýhodněnou cenu 430 Kč/osoba za noc se snídaní.
Startovné:4.400 Kč/tým
Většinu nákladů za turnaj, rozhodčí a organizaci platí pořadatel turnaje díky spolupráci s partnerem turnaje Komerční bankou.
Účastnický náramek 190 kč/os (zahrnuje dopravu MHD po Praze v době konání turnaje, drobné ceny od partnerů turnaje, doprovodný program) je pro všechny účastníky turnaje povinný
Platba startovného:AC Sparta Praha - florbal, z.s. IČ: 68378866
Číslo účtu.: 184684282/0600
Účel platby: G2 CUP CHALLENGE
Technika vyplacení prize money: Hráčům prvního týmu v turnaji náleží odměna ve výši 10.000 Kč. Hráčům druhého týmu pak 5.000 Kč a hráčům třetího týmu 2.000 Kč. V případě, že se na medailové pozici umístí zahraniční tým, budou prize money vyplaceny dalšímu týmu z České republiky v pořadí.

Vzhledem k tomu, že prémie za umístění v turnaji vyplácí přímo generální partner turnaje – Komerční banka, bude technika vyplácení prize money následující:
Každý z týmů zašle pořadateli seznam hráčů s kontakty v elektronické podobě nejpozději dva dny před startem turnaje. Hráči následně na turnaji osobně svým podpisem stvrdí správnost uvedených údajů a kontaktů a zároveň tím poskytnou generálnímu partnerovi turnaje souhlas s užitím osobních údajů. Seznam hráčů zároveň slouží jako soupiska týmu, je proto nutné, aby na něm byli uvedeni všichni hráči, kteří se turnaje zúčastní. V případě, že si tým vybojuje nárok na odměnu, partner turnaje osloví e-mailem všechny hráče týmu s nabídkou a návodem na založení G2 konta u Komerční banky. Jakmile bude mít hráč své konto založené, převede mu na něj partner turnaje poměrnou část z prémie na tým. V případě, že hráč má již zřízené G2 konto, bude mu poměrná část prémie převedena na tento účet.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Partner turnaje osloví pouze ty hráče, kteří budou uvedeni na seznamu hráčů a podle jejich počtu také rozdělí vyhranou prémii. Pokud například tým na druhém místě vyhraje odměnu 5.000 Kč a bude mít na seznamu uvedeno 10 hráčů, každému hráči bude na založené G2 konto zaslána částka 500 Kč. Pokud si některý z hráčů G2 konto nezaloží, jeho poměrná část odměny nebude ostatním vyplacena. Hromadná výplata celé prize money nebo výplata na jiný než G2 účet není možná.

Věnujte proto, prosím, maximální pozornost při vyplňování seznamu hráčů, kteří se turnaje zúčastní, včetně správnosti uvedených údajů. Změny nebo úpravy seznamu po skončení turnaje nejsou bohužel možné.

Týmy a soupisky

 • ACEMA Sparta Praha
 • ATU Košice
 • Fat Pipe Florbal Chodov
 • FB Hurrican Karlovy Vary
 • FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 • FBC Hradec Králové
 • FBC Liberec
 • FBŠ Bohemians
 • FC Bučis team
 • Florbal Ústí
 • itelligence Bulldogs Brno
 • Panthers Otrokovice
 • Sokol Pardubice
 • Tatran Střešovice
 • Technology Florbal MB
 • Torpedo Havířov

Partneři turnaje

G2 od Komeční banky
Salming
Gatorade
Dopravní podnik hl. m. Prahy
Magistrát hl. m. Prahy
Jednadvacítka
Český florbal

G2 CUP Series 2016 – špičková příprava na sezónu!

Jubilejní pátý ročník mládežnického turnaje G2 CUP 2016 přináší opět po roce tu nejlepší florbalovou přípravu před sezónou 2016/2017! Jedná se o skvělou možnost sehrát kvalitní plnohodnotné zápasy dle oficiálního času dané věkové kategorie a příležitost potkat ty nejlepší týmy z ČR i zahraničí umožní všem účastníkům být na nadcházející sezónu 100% připraven. Turnaj se v letošním roce uskuteční již tradičně pro kategorii juniorů a dorostenců a nově také pro kategorii juniorek! Hlavní turnajovou halou je opět Aréna Sparta na Podvinném Mlýně, kde bude pro týmy připraven ten nejlepší komfort i doprovodný program turnaje jakými jsou – G2 CUP all-star tým, G2 BOMBA turnaje, MVP hráč turnaje!

G2 CUP 2016 je jedinečný turnaj, který Tě opravdu připraví na sezónu 2016/2017!

Copyright © G2 CUP SERIES 2016.