Challenge | 31. srpna – 3. září 2017

Propozice turnaje

Název turnaje:G2 CUP CHALLENGE 2017
Termín turnaje:31. srpna – 3. září 2017 (čtvrtek – neděle)
Vyhodnocení turnaje:Pohár a medaile pro týmy na prvních 3 místech, all-star turnaje, MVP turnaje
Místo konání:Sparta Aréna, Podvinný mlýn, Praha
Herní systém turnaje: 4 skupiny po 4 týmech, ve skupinách každý s každým, poté následuje play-off
Play-off:Ze skupin vždy 1. a 2. tým přímo do čtvrtfinále (dále play-off včetně utkání o 3.místo a finále), 3. a 4. tým do utkání o umístění.
Účastníci turnaje:Ročníky 2001 až 2004. Účastníci turnaje startují na vlastní nebezpečí.
Hrací čas:3 x 15 minut hrubého času (poslední 3min čistý čas), čas přestávky mezi třetinami je 2 minuty / zápasy o umístění o 15.,13.,11.,9.,7.,5 místo hrány 2 x 15 minut hrubého času
Hodnocení výsledků:Vítězství = 3 body Remíza = 1 bod Prohra = 0 bodů
Postupový klíč ze skupin:Při rovnosti bodů dvou týmů ve skupině o umístění rozhoduje:
- los
Postupový klíč v play-off:Při remíze po základní hrací době zápasu play-off rozhodují:
- tři trestná střílení (poté po jednom na každé straně)
Utkání:Čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 5:0 ve prospěch soupeře
Rozhodčí:Utkání budou řídit rozhodčí s licencí ČFBU
Ubytování:Pro účastníky turnaje může oddíl AC Sparta Praha zprostředkovat ubytování za zvýhodněnou cenu.
Startovné:4 400 Kč / tým
Účastnický náramek:190 Kč / osoba (zahrnuje MHD po Praze po dobu konání turnaje, drobné ceny od partnerů, výrazné slevy u partnerů turnaje v rámci doprovodného programu – Síň slávy českého hokeje v obchodním centrum Harfa, Minigolf O2 Aréna, Laser Game Českomoravská LaserFun a další)

Český florbal

G2 CUP Series 2017 – špičková příprava na sezónu!

V roce 2017 proběhne již šestý ročník mládežnického turnaje G2 CUP Series, který přináší opět po roce tu nejlepší florbalovou přípravu před florbalovou sezónou! Jedná se o skvělou možnost sehrát kvalitní plnohodnotné zápasy dle oficiálního času dané věkové kategorie a příležitost potkat ty nejlepší týmy z ČR i zahraničí umožní všem účastníkům být na nadcházející sezónu 100% připraven. Turnaj se v letošním roce uskuteční již tradičně pro kategorii juniorů a dorostenců. Hlavní turnajovou halou je opět Aréna Sparta na Podvinném Mlýně, kde bude pro týmy připraven ten nejlepší komfort i doprovodný program turnaje jakými jsou – G2 CUP all-star tým, G2 BOMBA turnaje, MVP hráč turnaje!

G2 CUP 2017 je jedinečný turnaj, který Tě opravdu připraví na sezónu 2017/2018!